Na kontaktoni

Dekor shtëpiak i zakonshëm PUTIAN CO, LTD

Adresë

Zona Industriale Chigang, Hanjiang Dist, Putian, Kinë

Posta elektronike

Telefoni

Tel1: +86 18559690217

Tel2: +86 5943788396

whatsapp: +86 18559690217

Orët

E hënë-e premte: nga 9 e mëngjesit deri në ora 6 pasdite

E shtune, E diela: Mbyllur

DUA T TO PUNONI ME NE?

Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni