Планински пејзаж 3D четка златно метално сликарство во масло сликарство модерна домашна wallидна уметност декорација голема големина

Краток опис:

Предмет бр.

CHB801009

Големина

80 * 100см

Порчахас Количина. / Референтна цена на ФОБ

1 ~ 11 сетови 51,6 УСД

12 + поставува 34,4 УСД

Услови на плаќање

ТТ, Paypal

Обработка

Рачно изработено

База за поддршка

Алуминиум

Дебелина

0,5 ~ 1,5 mm

Пристаниште

Ксијамен


Детали за производот

Најчесто поставувани прашања

Ознаки на производот

Големина 80 * 100см
Потекло Направено во Кина

Однапред

1) 3Д метална wallидна уметност
2) 100% рачно изработен и оригинален дизајн
3) МДФ врамени
4) лесен систем за закачување
Материјал алуминиумски плочи, закачена кука
Технологија чисто рачно насликано мелење и по-лишинг
Употреба украс за внатрешен дом и подароци

Доаѓа подготвено да виси вертикално или хоризонтално

Секое парче серија со ограничено издание е изработена рачно, со свои уникатни нијанси и детали

Секој може да се разликува малку од прикажаниот пример.

Се става про UVирна обвивка отпорна на УВ и гребење

Во споредба со традиционалните бои за масло од платно, металните слики имаат незаменлива предност со висока резолуција, 3Д ефект, не е лесно да се избледат, здрави и еколошки. Нашите уни-технологија и вештите дезинсектори ќе ги направат овие најдобро.

Прилагодени дизајни и големини се исто така прифатени, само контактирајте за детали.

Ние нудиме 3 вид на бесење како што следува:

1) метална врамена + обесена кука назад

2) црн кадифе покриен назад + виси дупки

3) без рамка + кука назад

Контактирајте ме слободно за каков вид сакате

Инсталација

Чекор 1: Ве молиме објавете ги цртежите за инсталација на wallидот

Чекор 2: Насочете ги ноктите кон црните точки на цртежот за спојување

Чекор 3: Скинете го цртежот, закачете ја алуминиумската слика на идот

sdfg


  • Претходно:
  • Следно:

  • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја