Контактирајте не

ДЕКОР СО РАБОТНИ ДОМА НА ПУТИЈАН СО, ДОО

Адреса

Индустриска зона Чиганг, Ханџианг Дист, Путијан, Кина

Е-пошта

Телефон

Тел1: +86 18559690217

Тел2: +86 5943788396

whatsapp: +86 18559690217

Часови

Понеделник-петок: од 9 до 18 часот

Сабота, Недела: Затворено

САКАТЕ ДА РАБОТИМЕ СО НАС?

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја