Апстрактна 3Д метална мешавина скулптура во боја модерен ентериер домашен wallиден уметнички декор

Краток опис:

Предмет бр.

CHB808027

Големина

80 * 80см

Порчахас Количина. / Референтна цена на ФОБ

1 ~ 11 сетови 41,28 УСД

12 + поставува 27,52 УСД

Услови на плаќање

ТТ, Paypal

Обработка

Рачно изработено

База за поддршка

Алуминиум

Дебелина

0,5 ~ 1,5 mm

Пристаниште

Ксијамен


Детали за производот

Најчесто поставувани прашања

Ознаки на производот

Уметничкото дело се состои од четири дијамантски алуминиумски панели, монтирани на рачна алуминиумска плоча, може да бидат обесени хоризонтално, вертикално или дијагонално, зависи од вашиот избор.

Уметничко дело испратено со сертификат за автентичност

Приказ и монтажа:

Доаѓа подготвено да виси

Внатрешен / надворешен екран (директна сончева светлина не се препорачува)

Материјал: Чиста алуминиумска плоча

Боја: природен полиран и изшкуркан алуминиум, бонбони

Нанесена е чиста обвивка отпорна на УВ и гребење

 sdfg


  • Претходно:
  • Следно:

  • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја