Нови Продукти

За нас

Згодниот домашен декор се наоѓа во градот Путијан, град на море на југоисток од Кина, основан во 1998 година, кои се специјализирани за рачно изработени 3Д метални уметности.

Научи повеќе

Последни вести

 • Our Best-Selling Wall Art

  Нашата најпродавана Wallидна уметност

  3Д метална маслена слика Кали крин, навистина посебна и единствена форма за украсување на wallидови, прилагодена големина е поддржана врз основа на вашата димензија на wallидот. Ова парче има одлична мешавина од живописно зелено злато и ...

  Прочитај повеќе >>
 • Something really special decor

  Нешто навистина посебен декор

  Некои луѓе навистина сакаат да ја украсуваат својата куќа со некои посебни и уникатни дизајни, па што е со ова сликарство со метални кругови? Изгледа исто како керамика кога светлата се вклучуваат одвнатре. Не на ...

  Прочитај повеќе >>
 • Overview of our company

  Преглед на нашата компанија

  Преглед на нашата компанија Ние РАКОМЕТНИ Уметности е основана во 1998 година, специјализирана за занаетчиство. Вклучувајќи украсување, метално сликарство и алуминиумско сликарство за украсување на decorationидови во домови, канцеларии, ...

  Прочитај повеќе >>